header

Vítejte na blogu o Královéhradeckém fotbalu!

Vyber soutěž

...Výsledky a tabulka
...Los soutěže
...Góly, karty, čistá konta
...Křížová tabulka
...Vývoj pořadí týmu
...Rozhodčí
...Poslední výsledky
...Statistiky sezony
...Statistika pořadí
...Výsledky kola
...Tabulky doma, venku

Nejčtenější články

Podpora webu

Jsou pro Vás tyto stránky užitečné? Podpořte jejich vývoj a provoz vložením jakékoliv částky na PayPal účet. DĚKUJEME!

Oficiální zprávy KFS

Úřední deska
Poslední výsledky
Nic se nehraje

Krajský přebor
Rozpis utkání pro Krajský přebor

Kolo Datum Čas Domácí Výsl. Hosté Podr.
1 10.08.2019  10:15 FC Slavia HK A 1 : 1 FK Černilov Podr.
1 10.08.2019  17:00 FK Vysoká n.L. 1 : 4 TJ Jiskra Hořice Podr.
1 10.08.2019  17:00 FK Kostelec n. O. 1 : 4 FK Chlumec n. C. B Podr.
1 10.08.2019  17:00 FK Kratonohy - FC Olympia HK 3 : 2 Rychnov n. Kn. Podr.
1 11.08.2019  17:00 FC Vrchlabí A 0 : 1 SK Dobruška Podr.
1 11.08.2019  17:00 TJ Sokol Třebeš A 2 : 2 SK Libčany Podr.
1 11.08.2019  17:00 TJ Červený Kostelec 0 : 2 Spartak Police n. Met. Podr.
1 11.08.2019  17:00 RMSK Cidlina 3 : 0 SK Jičín A Podr.
2 17.08.2019  10:00 TJ Jiskra Hořice 1 : 1 TJ Sokol Třebeš A Podr.
2 17.08.2019  14:00 SK Jičín A 4 : 5 FC Slavia HK A Podr.
2 17.08.2019  17:00 SK Dobruška 0 : 3 SK Libčany Podr.
2 17.08.2019  17:00 FK Chlumec n. C. B 3 : 5 FK Kratonohy - FC Olympia HK Podr.
2 18.08.2019  17:00 FC Vrchlabí A 2 : 1 TJ Červený Kostelec Podr.
2 18.08.2019  17:00 Spartak Police n. Met. 3 : 1 FK Kostelec n. O. Podr.
2 18.08.2019  17:00 FK Černilov 3 : 1 FK Vysoká n.L. Podr.
2 18.08.2019  17:00 Rychnov n. Kn. 1 : 3 RMSK Cidlina Podr.
3 24.08.2019  10:15 FC Slavia HK A 3 : 4 Rychnov n. Kn. Podr.
3 24.08.2019  14:00 FK Kratonohy - FC Olympia HK 1 : 2 Spartak Police n. Met. Podr.
3 24.08.2019  17:00 SK Libčany 4 : 1 TJ Jiskra Hořice Podr.
3 24.08.2019  17:00 FK Kostelec n. O. 0 : 3 FC Vrchlabí A Podr.
3 24.08.2019  17:00 FK Vysoká n.L. 3 : 1 SK Jičín A Podr.
3 25.08.2019  17:00 TJ Červený Kostelec 4 : 1 SK Dobruška Podr.
3 25.08.2019  17:00 TJ Sokol Třebeš A 3 : 1 FK Černilov Podr.
3 25.08.2019  17:00 RMSK Cidlina 1 : 1 FK Chlumec n. C. B Podr.
4 31.08.2019  10:15 SK Jičín A 1 : 4 TJ Sokol Třebeš A Podr.
4 31.08.2019  17:00 SK Dobruška 0 : 1 TJ Jiskra Hořice Podr.
4 01.09.2019  17:00 TJ Červený Kostelec 2 : 0 FK Kostelec n. O. Podr.
4 01.09.2019  17:00 FK Černilov 1 : 3 SK Libčany Podr.
4 01.09.2019  17:00 FC Vrchlabí A 2 : 1 FK Kratonohy - FC Olympia HK Podr.
4 01.09.2019  17:00 Spartak Police n. Met. 0 : 6 RMSK Cidlina Podr.
4 01.09.2019  17:00 FK Chlumec n. C. B 0 : 2 FC Slavia HK A Podr.
5 07.09.2019  10:15 FC Slavia HK A 3 : 2 Spartak Police n. Met. Podr.
5 07.09.2019  17:00 FK Kostelec n. O. 1 : 0 SK Dobruška Podr.
5 07.09.2019  17:00 FK Kratonohy - FC Olympia HK 2 : 0 TJ Červený Kostelec Podr.
5 07.09.2019  17:00 SK Libčany 15 : 1 SK Jičín A Podr.
5 07.09.2019  17:00 FK Vysoká n.L. 2 : 2 FK Chlumec n. C. B Podr.
5 08.09.2019  17:00 TJ Jiskra Hořice 2 : 2 FK Černilov Podr.
5 08.09.2019  17:00 RMSK Cidlina 1 : 0 FC Vrchlabí A Podr.
5 08.09.2019  17:00 TJ Sokol Třebeš A 1 : 0 Rychnov n. Kn. Podr.
6 14.09.2019  10:00 SK Jičín A 5 : 3 TJ Jiskra Hořice Podr.
6 14.09.2019  17:00 FK Kostelec n. O. 3 : 3 FK Kratonohy - FC Olympia HK Podr.
6 15.09.2019  17:00 FK Černilov 5 : 0 SK Dobruška Podr.
6 15.09.2019  17:00 TJ Červený Kostelec 0 : 1 RMSK Cidlina Podr.
6 15.09.2019  17:00 Rychnov n. Kn. 0 : 6 SK Libčany Podr.
6 15.09.2019  17:00 FC Vrchlabí A 0 : 1 FC Slavia HK A Podr.
6 15.09.2019  17:00 FK Chlumec n. C. B 2 : 1 TJ Sokol Třebeš A Podr.
6 15.09.2019  17:00 Spartak Police n. Met. 1 : 3 FK Vysoká n.L. Podr.
7 21.09.2019  10:15 FC Slavia HK A 1 : 0 TJ Červený Kostelec Podr.
7 21.09.2019  16:30 FK Kratonohy - FC Olympia HK 4 : 0 SK Dobruška Podr.
7 21.09.2019  16:30 SK Libčany 2 : 1 FK Chlumec n. C. B Podr.
7 21.09.2019  16:30 FK Vysoká n.L. 2 : 0 FC Vrchlabí A Podr.
7 22.09.2019  16:30 FK Černilov 2 : 1 SK Jičín A Podr.
7 22.09.2019  16:30 RMSK Cidlina 3 : 1 FK Kostelec n. O. Podr.
7 22.09.2019  16:30 TJ Jiskra Hořice 0 : 3 Rychnov n. Kn. Podr.
7 22.09.2019  16:30 TJ Sokol Třebeš A 2 : 0 Spartak Police n. Met. Podr.
4 25.09.2019  16:35 Rychnov n. Kn. 6 : 2 FK Vysoká n.L. Podr.
8 28.09.2019  16:30 SK Dobruška 1 : 2 SK Jičín A Podr.
8 28.09.2019  16:30 FK Kratonohy - FC Olympia HK 4 : 1 RMSK Cidlina Podr.
8 28.09.2019  16:30 FK Kostelec n. O. 1 : 0 FC Slavia HK A Podr.
8 29.09.2019  16:30 Rychnov n. Kn. 2 : 1 FK Černilov Podr.
8 29.09.2019  16:30 FK Chlumec n. C. B 1 : 1 TJ Jiskra Hořice Podr.
8 29.09.2019  16:30 TJ Červený Kostelec 1 : 3 FK Vysoká n.L. Podr.
8 29.09.2019  16:30 Spartak Police n. Met. 3 : 3 SK Libčany Podr.
8 29.09.2019  16:30 FC Vrchlabí A 2 : 0 TJ Sokol Třebeš A Podr.
9 05.10.2019  10:15 FC Slavia HK A 0 : 3 FK Kratonohy - FC Olympia HK Podr.
9 05.10.2019  13:00 SK Jičín A 3 : 2 Rychnov n. Kn. Podr.
9 05.10.2019  16:00 FK Vysoká n.L. 1 : 1 FK Kostelec n. O. Podr.
9 05.10.2019  16:00 SK Libčany 7 : 2 FC Vrchlabí A Podr.
9 06.10.2019  16:00 RMSK Cidlina 7 : 1 SK Dobruška Podr.
9 06.10.2019  16:00 FK Černilov 0 : 2 FK Chlumec n. C. B Podr.
9 06.10.2019  16:00 TJ Jiskra Hořice 1 : 1 Spartak Police n. Met. Podr.
9 06.10.2019  16:00 TJ Sokol Třebeš A 4 : 1 TJ Červený Kostelec Podr.
10 12.10.2019  15:30 SK Dobruška 0 : 6 Rychnov n. Kn. Podr.
10 12.10.2019  15:30 FK Chlumec n. C. B 2 : 0 SK Jičín A Podr.
10 12.10.2019  15:30 FK Kostelec n. O. 4 : 1 TJ Sokol Třebeš A Podr.
10 13.10.2019  15:30 RMSK Cidlina 6 : 0 FC Slavia HK A Podr.
10 13.10.2019  15:30 FK Kratonohy - FC Olympia HK 3 : 0 FK Vysoká n.L. Podr.
10 13.10.2019  15:30 Spartak Police n. Met. 4 : 0 FK Černilov Podr.
10 13.10.2019  15:30 FC Vrchlabí A 4 : 0 TJ Jiskra Hořice Podr.
10 13.10.2019  15:30 TJ Červený Kostelec 1 : 3 SK Libčany Podr.
11 19.10.2019  10:15 FC Slavia HK A 0 : 0 SK Dobruška Podr.
11 19.10.2019  12:30 SK Jičín A 2 : 1 Spartak Police n. Met. Podr.
11 19.10.2019  15:30 FK Vysoká n.L. 1 : 2 RMSK Cidlina Podr.
11 19.10.2019  15:30 SK Libčany 5 : 2 FK Kostelec n. O. Podr.
11 20.10.2019  15:30 Rychnov n. Kn. 4 : 3 FK Chlumec n. C. B Podr.
11 20.10.2019  15:30 TJ Sokol Třebeš A 2 : 1 FK Kratonohy - FC Olympia HK Podr.
11 20.10.2019  15:30 FK Černilov 2 : 1 FC Vrchlabí A Podr.
11 20.10.2019  15:30 TJ Jiskra Hořice 1 : 2 TJ Červený Kostelec Podr.
12 26.10.2019  10:15 FC Slavia HK A 0 : 1 FK Vysoká n.L. Podr.
12 26.10.2019  14:30 SK Dobruška 1 : 6 FK Chlumec n. C. B Podr.
12 26.10.2019  14:30 FK Kratonohy - FC Olympia HK 0 : 4 SK Libčany Podr.
12 26.10.2019  14:30 FK Kostelec n. O. 0 : 3 TJ Jiskra Hořice Podr.
12 27.10.2019  14:30 Spartak Police n. Met. 1 : 1 Rychnov n. Kn. Podr.
12 27.10.2019  14:30 RMSK Cidlina 1 : 1 TJ Sokol Třebeš A Podr.
12 27.10.2019  14:30 FC Vrchlabí A 2 : 0 SK Jičín A Podr.
12 27.10.2019  14:30 TJ Červený Kostelec 0 : 1 FK Černilov Podr.
13 02.11.2019  11:00 SK Jičín A 5 : 1 TJ Červený Kostelec Podr.
13 02.11.2019  14:00 FK Vysoká n.L. 1 : 1 SK Dobruška Podr.
13 02.11.2019  14:00 SK Libčany 1 : 1 RMSK Cidlina Podr.
13 03.11.2019  14:00 FK Chlumec n. C. B 2 : 5 Spartak Police n. Met. Podr.
13 03.11.2019  14:00 TJ Sokol Třebeš A 1 : 0 FC Slavia HK A Podr.
13 03.11.2019  14:00 Rychnov n. Kn. 4 : 2 FC Vrchlabí A Podr.
13 03.11.2019  14:00 TJ Jiskra Hořice 1 : 4 FK Kratonohy - FC Olympia HK Podr.
13 03.11.2019  14:00 FK Černilov 1 : 2 FK Kostelec n. O. Podr.
14 09.11.2019  10:15 FC Slavia HK A 1 : 3 SK Libčany Podr.
14 09.11.2019  14:00 SK Dobruška 1 : 3 Spartak Police n. Met. Podr.
14 09.11.2019  14:00 FK Vysoká n.L. 1 : 0 TJ Sokol Třebeš A Podr.
14 09.11.2019  14:00 FK Kostelec n. O. 4 : 1 SK Jičín A Podr.
14 10.11.2019  14:00 FC Vrchlabí A 4 : 2 FK Chlumec n. C. B Podr.
14 10.11.2019  14:00 TJ Červený Kostelec 4 : 3 Rychnov n. Kn. Podr.
14 10.11.2019  14:00 RMSK Cidlina 2 : 1 TJ Jiskra Hořice Podr.
14 10.11.2019  14:00 FK Kratonohy - FC Olympia HK 1 : 1 FK Černilov Podr.
15 16.11.2019  10:15 FC Slavia HK A 2 : 0 TJ Jiskra Hořice Podr.
15 16.11.2019  10:30 SK Jičín A 3 : 1 FK Kratonohy - FC Olympia HK Podr.
15 16.11.2019  13:30 FC Vrchlabí A 1 : 2 Spartak Police n. Met. Podr.
15 16.11.2019  13:30 SK Libčany 2 : 0 FK Vysoká n.L. Podr.
15 16.11.2019  13:30 FK Chlumec n. C. B 0 : 0 TJ Červený Kostelec Podr.
15 17.11.2019  13:30 TJ Sokol Třebeš A 4 : 1 SK Dobruška Podr.
15 17.11.2019  13:30 Rychnov n. Kn. 0 : 1 FK Kostelec n. O. Podr.
15 17.11.2019  13:30 FK Černilov 2 : 3 RMSK Cidlina Podr.
16 07.03.2020  14:30 SK Dobruška  :  FC Vrchlabí A Průběh utkání
16 07.03.2020  14:30 SK Libčany  :  TJ Sokol Třebeš A Průběh utkání
16 07.03.2020  14:30 Spartak Police n. Met.  :  TJ Červený Kostelec Průběh utkání
16 07.03.2020  14:30 TJ Jiskra Hořice  :  FK Vysoká n.L. Průběh utkání
16 07.03.2020  14:30 FK Chlumec n. C. B  :  FK Kostelec n. O. Průběh utkání
16 07.03.2020  14:30 FK Černilov  :  FC Slavia HK A Průběh utkání
16 07.03.2020  14:30 Rychnov n. Kn.  :  FK Kratonohy - FC Olympia HK Průběh utkání
16 07.03.2020  14:30 SK Jičín A  :  RMSK Cidlina Průběh utkání
17 14.03.2020  14:30 SK Libčany  :  SK Dobruška Průběh utkání
17 14.03.2020  14:30 TJ Červený Kostelec  :  FC Vrchlabí A Průběh utkání
17 14.03.2020  14:30 TJ Sokol Třebeš A  :  TJ Jiskra Hořice Průběh utkání
17 14.03.2020  14:30 FK Kostelec n. O.  :  Spartak Police n. Met. Průběh utkání
17 14.03.2020  14:30 FK Vysoká n.L.  :  FK Černilov Průběh utkání
17 14.03.2020  14:30 FK Kratonohy - FC Olympia HK  :  FK Chlumec n. C. B Průběh utkání
17 14.03.2020  14:30 FC Slavia HK A  :  SK Jičín A Průběh utkání
17 14.03.2020  14:30 RMSK Cidlina  :  Rychnov n. Kn. Průběh utkání
18 21.03.2020  15:00 SK Dobruška  :  TJ Červený Kostelec Průběh utkání
18 21.03.2020  15:00 TJ Jiskra Hořice  :  SK Libčany Průběh utkání
18 21.03.2020  15:00 FC Vrchlabí A  :  FK Kostelec n. O. Průběh utkání
18 21.03.2020  15:00 FK Černilov  :  TJ Sokol Třebeš A Průběh utkání
18 21.03.2020  15:00 Spartak Police n. Met.  :  FK Kratonohy - FC Olympia HK Průběh utkání
18 21.03.2020  15:00 SK Jičín A  :  FK Vysoká n.L. Průběh utkání
18 21.03.2020  15:00 FK Chlumec n. C. B  :  RMSK Cidlina Průběh utkání
18 21.03.2020  15:00 Rychnov n. Kn.  :  FC Slavia HK A Průběh utkání
19 28.03.2020  15:00 TJ Jiskra Hořice  :  SK Dobruška Průběh utkání
19 28.03.2020  15:00 FK Kostelec n. O.  :  TJ Červený Kostelec Průběh utkání
19 28.03.2020  15:00 SK Libčany  :  FK Černilov Průběh utkání
19 28.03.2020  15:00 FK Kratonohy - FC Olympia HK  :  FC Vrchlabí A Průběh utkání
19 28.03.2020  15:00 TJ Sokol Třebeš A  :  SK Jičín A Průběh utkání
19 28.03.2020  15:00 RMSK Cidlina  :  Spartak Police n. Met. Průběh utkání
19 28.03.2020  15:00 FK Vysoká n.L.  :  Rychnov n. Kn. Průběh utkání
19 28.03.2020  15:00 FC Slavia HK A  :  FK Chlumec n. C. B Průběh utkání
20 04.04.2020  16:30 SK Dobruška  :  FK Kostelec n. O. Průběh utkání
20 04.04.2020  16:30 FK Černilov  :  TJ Jiskra Hořice Průběh utkání
20 04.04.2020  16:30 TJ Červený Kostelec  :  FK Kratonohy - FC Olympia HK Průběh utkání
20 04.04.2020  16:30 SK Jičín A  :  SK Libčany Průběh utkání
20 04.04.2020  16:30 FC Vrchlabí A  :  RMSK Cidlina Průběh utkání
20 04.04.2020  16:30 Rychnov n. Kn.  :  TJ Sokol Třebeš A Průběh utkání
20 04.04.2020  16:30 Spartak Police n. Met.  :  FC Slavia HK A Průběh utkání
20 04.04.2020  16:30 FK Chlumec n. C. B  :  FK Vysoká n.L. Průběh utkání
21 11.04.2020  16:30 SK Dobruška  :  FK Černilov Průběh utkání
21 11.04.2020  16:30 FK Kratonohy - FC Olympia HK  :  FK Kostelec n. O. Průběh utkání
21 11.04.2020  16:30 TJ Jiskra Hořice  :  SK Jičín A Průběh utkání
21 11.04.2020  16:30 RMSK Cidlina  :  TJ Červený Kostelec Průběh utkání
21 11.04.2020  16:30 SK Libčany  :  Rychnov n. Kn. Průběh utkání
21 11.04.2020  16:30 FC Slavia HK A  :  FC Vrchlabí A Průběh utkání
21 11.04.2020  16:30 TJ Sokol Třebeš A  :  FK Chlumec n. C. B Průběh utkání
21 11.04.2020  16:30 FK Vysoká n.L.  :  Spartak Police n. Met. Průběh utkání
22 18.04.2020  17:00 SK Dobruška  :  FK Kratonohy - FC Olympia HK Průběh utkání
22 18.04.2020  17:00 SK Jičín A  :  FK Černilov Průběh utkání
22 18.04.2020  17:00 FK Kostelec n. O.  :  RMSK Cidlina Průběh utkání
22 18.04.2020  17:00 Rychnov n. Kn.  :  TJ Jiskra Hořice Průběh utkání
22 18.04.2020  17:00 TJ Červený Kostelec  :  FC Slavia HK A Průběh utkání
22 18.04.2020  17:00 FK Chlumec n. C. B  :  SK Libčany Průběh utkání
22 18.04.2020  17:00 FC Vrchlabí A  :  FK Vysoká n.L. Průběh utkání
22 18.04.2020  17:00 Spartak Police n. Met.  :  TJ Sokol Třebeš A Průběh utkání
23 25.04.2020  17:00 SK Jičín A  :  SK Dobruška Průběh utkání
23 25.04.2020  17:00 RMSK Cidlina  :  FK Kratonohy - FC Olympia HK Průběh utkání
23 25.04.2020  17:00 FK Černilov  :  Rychnov n. Kn. Průběh utkání
23 25.04.2020  17:00 FC Slavia HK A  :  FK Kostelec n. O. Průběh utkání
23 25.04.2020  17:00 TJ Jiskra Hořice  :  FK Chlumec n. C. B Průběh utkání
23 25.04.2020  17:00 FK Vysoká n.L.  :  TJ Červený Kostelec Průběh utkání
23 25.04.2020  17:00 SK Libčany  :  Spartak Police n. Met. Průběh utkání
23 25.04.2020  17:00 TJ Sokol Třebeš A  :  FC Vrchlabí A Průběh utkání
24 02.05.2020  17:00 SK Dobruška  :  RMSK Cidlina Průběh utkání
24 02.05.2020  17:00 Rychnov n. Kn.  :  SK Jičín A Průběh utkání
24 02.05.2020  17:00 FK Kratonohy - FC Olympia HK  :  FC Slavia HK A Průběh utkání
24 02.05.2020  17:00 FK Chlumec n. C. B  :  FK Černilov Průběh utkání
24 02.05.2020  17:00 FK Kostelec n. O.  :  FK Vysoká n.L. Průběh utkání
24 02.05.2020  17:00 Spartak Police n. Met.  :  TJ Jiskra Hořice Průběh utkání
24 02.05.2020  17:00 TJ Červený Kostelec  :  TJ Sokol Třebeš A Průběh utkání
24 02.05.2020  17:00 FC Vrchlabí A  :  SK Libčany Průběh utkání
25 09.05.2020  17:00 Rychnov n. Kn.  :  SK Dobruška Průběh utkání
25 09.05.2020  17:00 FC Slavia HK A  :  RMSK Cidlina Průběh utkání
25 09.05.2020  17:00 SK Jičín A  :  FK Chlumec n. C. B Průběh utkání
25 09.05.2020  17:00 FK Vysoká n.L.  :  FK Kratonohy - FC Olympia HK Průběh utkání
25 09.05.2020  17:00 FK Černilov  :  Spartak Police n. Met. Průběh utkání
25 09.05.2020  17:00 TJ Sokol Třebeš A  :  FK Kostelec n. O. Průběh utkání
25 09.05.2020  17:00 TJ Jiskra Hořice  :  FC Vrchlabí A Průběh utkání
25 09.05.2020  17:00 SK Libčany  :  TJ Červený Kostelec Průběh utkání
26 16.05.2020  17:00 SK Dobruška  :  FC Slavia HK A Průběh utkání
26 16.05.2020  17:00 FK Chlumec n. C. B  :  Rychnov n. Kn. Průběh utkání
26 16.05.2020  17:00 RMSK Cidlina  :  FK Vysoká n.L. Průběh utkání
26 16.05.2020  17:00 Spartak Police n. Met.  :  SK Jičín A Průběh utkání
26 16.05.2020  17:00 FK Kratonohy - FC Olympia HK  :  TJ Sokol Třebeš A Průběh utkání
26 16.05.2020  17:00 FC Vrchlabí A  :  FK Černilov Průběh utkání
26 16.05.2020  17:00 FK Kostelec n. O.  :  SK Libčany Průběh utkání
26 16.05.2020  17:00 TJ Červený Kostelec  :  TJ Jiskra Hořice Průběh utkání
27 23.05.2020  17:00 FK Chlumec n. C. B  :  SK Dobruška Průběh utkání
27 23.05.2020  17:00 FK Vysoká n.L.  :  FC Slavia HK A Průběh utkání
27 23.05.2020  17:00 Rychnov n. Kn.  :  Spartak Police n. Met. Průběh utkání
27 23.05.2020  17:00 TJ Sokol Třebeš A  :  RMSK Cidlina Průběh utkání
27 23.05.2020  17:00 SK Jičín A  :  FC Vrchlabí A Průběh utkání
27 23.05.2020  17:00 SK Libčany  :  FK Kratonohy - FC Olympia HK Průběh utkání
27 23.05.2020  17:00 FK Černilov  :  TJ Červený Kostelec Průběh utkání
27 23.05.2020  17:00 TJ Jiskra Hořice  :  FK Kostelec n. O. Průběh utkání
28 30.05.2020  17:00 SK Dobruška  :  FK Vysoká n.L. Průběh utkání
28 30.05.2020  17:00 Spartak Police n. Met.  :  FK Chlumec n. C. B Průběh utkání
28 30.05.2020  17:00 FC Slavia HK A  :  TJ Sokol Třebeš A Průběh utkání
28 30.05.2020  17:00 FC Vrchlabí A  :  Rychnov n. Kn. Průběh utkání
28 30.05.2020  17:00 RMSK Cidlina  :  SK Libčany Průběh utkání
28 30.05.2020  17:00 TJ Červený Kostelec  :  SK Jičín A Průběh utkání
28 30.05.2020  17:00 FK Kratonohy - FC Olympia HK  :  TJ Jiskra Hořice Průběh utkání
28 30.05.2020  17:00 FK Kostelec n. O.  :  FK Černilov Průběh utkání
29 06.06.2020  17:00 Spartak Police n. Met.  :  SK Dobruška Průběh utkání
29 06.06.2020  17:00 TJ Sokol Třebeš A  :  FK Vysoká n.L. Průběh utkání
29 06.06.2020  17:00 FK Chlumec n. C. B  :  FC Vrchlabí A Průběh utkání
29 06.06.2020  17:00 SK Libčany  :  FC Slavia HK A Průběh utkání
29 06.06.2020  17:00 Rychnov n. Kn.  :  TJ Červený Kostelec Průběh utkání
29 06.06.2020  17:00 TJ Jiskra Hořice  :  RMSK Cidlina Průběh utkání
29 06.06.2020  17:00 SK Jičín A  :  FK Kostelec n. O. Průběh utkání
29 06.06.2020  17:00 FK Černilov  :  FK Kratonohy - FC Olympia HK Průběh utkání
30 13.06.2020  17:00 SK Dobruška  :  TJ Sokol Třebeš A Průběh utkání
30 13.06.2020  17:00 Spartak Police n. Met.  :  FC Vrchlabí A